My video

Dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu kobiety. Każda chce w tym dniu wyglądać wyjątkowo. Obok wymarzonej sukni bardzo ważną kwestią jest makijaż i fryzura!
Makijaż ślubny powinien łączyć w sobie cechy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Główną rolą tego makijażu jest podkreślenie piękna kobiety i zaretuszowanie ewentualnych niedoskonałości.
Fryzura powinna współgrać z makijażem i suknią, nie być przerysowana. Panna młoda powinna czuć się w niej komfortowo, fryzura powinna przetrwać ślub i wesele :)

W październiku 2014 moja przyjaciółka wychodziła za mąż, a o to jak wyglądały przygotowania:

W związku z tym, iż Panna Młoda Monika nie lubi podkreślać ust, postawiłam na mocniejsze oko. Makijaż z niebieską kreską dopasowany był do bukietu. Zastosowałam odpowiednią bazę przed makijażem i utrwalacz na koniec, aby makijaż wytrzymał do następnego dnia. Twarz została wymodelowana, ciemny granatowy cień do powiek rozświetliłam jasnym mieniącym się pyłkiem. Przy każdym makijażu okolicznościowym stosuję kępki rzęs dla lepszego efektu makijażu oka.

blog2 12

Panna Młoda na spotkaniu próbnym pokazała mi fryzurę jaką by chciała

wedding hairstyles

jednakże jej włosy sięgały ledwo ramion. Zaradziłam temu, doczepiając jej naturalne włosy metodą clip-in, na spinki, firmy Remy-Hair (http://www.remy-hair.pl/) - aktualnie dysponuję każdym odcieniem włosów.

blog2 8

blog2 11

blog2 9

Świadkową Moniki była jej siostra, której również wykonywałam makijaż i fryzurę:

blog2 10

Sesja poślubna odbyła się w lutym. Na sesje plenerowe proponuję również wykonanie profesjonalnego makijażu, Fryzury luźne upięte, albo włosy rozpuszczone są najlepszym rozwiązaniem gdy zdjęcia robione są na świeżym powietrzu.

PRZED:

collage 20150222214008638

PO:

 

collage 20150222214314019

BACKSTAGE:

blog2 14

Profesjonalne zdjęcia wykonane przez Bartosz Mazurczak Fotografia -  Polecam :)

blog2 35

blog2 36