My video

Rozbudowywując swoją ofertę dla Panien Młodych postanowiłam zainspirować się amerykańskimi makijażystami i postawić na ekskluzywne wykonywanie makijażu metodą air-brush, który wykonuje się w szybszym czasie niż makijaż tradycyjny oraz jest lekki, a zarazem bardzo trwały. We wrześniu zeszłego roku zakupiłam fantastyczny sprzęt do wykonywania makijażu natryskowego oraz kosmetyki renomowanej marki DINAIR. Po szkoleniu zaczęłam testowanie i o to efekty:

Zdjęcia 'PRZED' bez żadnej obróbki:

Imago air bursh 

Zdjęcia 'PO' bez żadnej obróbki (z różnym oświetleniem, dlatego barwy różnią się od siebie):

air brush zdjecieZdjęcia

 

z nałożonym filtrem:

Imago blog Imago blog1z5

Zdjęcia Kamili z wykonanym przeze mnie makijażem natryskowym podczas prezentacji stylizacji karnawałowych (przygotowanych razem z Karoliną Kuklińską) dla TVP Szczecin.

Imago blog1z7

 

 

 

Teraz kilka słów na temat sprzętu Air-brush DINAIR

Imago Dinair

 

 

Wykonanie makijażu polega na rozpyleniu kosmetyków za pomocą sprężonego powietrza. Zbędne są pędzle, czy gąbki. Twarz jest malowana za pomocą pędzla-pistoletu powietrznego, bez konieczności kontaktu ze skórą klientki. Natryskiwane pigmenty (kosmetyki w formie płynnej) nie tylko zastępują podkład, ale również cienie do powiek/brwi, róże, pomadki.

ZALETY tej techniki:

  • sterylność: wysoki poziom higieny podczas wykonywania usługi, zbędne są pędzle czy gąbki, narażone na częste zanieczyszczenia;
  • szybkość - dzięki tej technice możemy zaoszczędzić czas potrzebny na aplikację wszystkich kosmetyków, cały makijaż można wykonać nawet w 15 minut (profesjonalne wykonanie makijażu tradycyjną metodą trwa od 30-60 min.);
  • doskonałość i trwałość - makijaż natryskowy jest efektowny, daje możliwość lepszego cieniowania kolorów, jest trwały (wytrzymuje do 2 dni - odporny na pot, wodę i ścieranie mechaniczne), jednolity (brak efektu "maski"), tuszuje wszelkie przebarwienia i niedoskonałości, takie jak trądzik (z rezultatem HD nieosiągalnym przez makijaż tradycyjny), podkreśla oczy, usta, a przy tym jest subtelny i naturalny;
  • skuteczność dla każdego - makijaż jest hipoalergiczny (ponieważ kosmetyki air-brush są na bazie wody), nie zatyka porów, jest beztłuszczowy, nie zawiera silikonu.

Oprócz makijaży, za pomocą aerografu można wykonywać również 'TANNING', czyli tworzyć efekt opalonego ciała poprzez natryskiwanie barwnika. Jest to szczególnie doceniane przez panny młode, które w dzień ślubu chciałyby, żeby ich skóra była opalona, będą mogły zatem zrezygnować ze szkodliwego i długotrwałego korzystania z solarium i wybrać alternatywne opalanie natryskowe. Aerograf daje możliwość tuszowania tatuaży i innych niedoskonałości na ciele (szczególnie wykorzystywane na imprezy okolicznościowe, tj. jak ślub). Ponadto aerograf służy mi również podczas tworzenia BODYPAINTINGÓW.

Oraz pełna informacja od producenta dinair.pl