My video

 

INFORMACJE

• WIZYTA W STUDIO - makijaże i fryzury wykonuję u siebie w studio na ul. Tenisowej 3/2, SZCZECIN.

• DOJAZD - nie dojeżdżam na przygotowania ślubne. Dojeżdżam jedynie na zlecenia komercyjne, sesje zdjęciowe...

• WIZYTA - MAKIJAŻ: przed wizytą u mnie w studio wskazane jest, aby klientka zadbała żeby brwi były wyregulowane oraz o przygotowanie cery (peeling dzień wcześniej, odpowiednie nawilżenie skóry), proszę o przychodzenie na makijaż bez makijażu, jeśli jest taka możliwość ;)

• FRYZURA: na wykonanie fryzury proszę przyjść z umytymi i suchymi włosami, mycie włosów proszę dostosować do swoich potrzeb, mogą być umyte dzień wcześniej jak i w dniu wykonania fryzury u mnie ;) najważniejsze aby włosy były suche i żeby nie stosować po myciu żadnych odżywek i innych preparatów bez spłukiwania ;)

• MAKIJAŻ/FRYZURA PRÓBNA ŚLUBNA- na próbny wizaż zapraszam do siebie do studia. Można przyjść na wizytę w terminie dogodnym dla klientki, jeśli jestem w danym dniu dyspozycyjna. Najlepiej żeby to był jakiś dzień w tygodniu, zazwyczaj piątki i soboty mam już wcześniej zarezerwowane na wizaże ślubne, w niedziele nie wykonuję prób. Można przyjść pół roku wcześniej, miesiąc, czy 2 tygodnie, ważne żeby przyjść! ;) Z mojego doświadczenia wynika, że najlepszym terminem na próbę będzie dzień przymiarki sukni ślubnej - wtedy całościowo Panna Młoda będzie widziała czy cała stylizacja ślubna ze sobą współgra. Spotkanie próbne - makijaż i fryzura trwa ok. 3 godziny.

• PŁATNOŚĆ: proszę o wcześniejsze przygotowanie gotówki, nie ma możliwości płatności kartą. Wystawiam faktury VAT. Nie stosuję zaliczek ani umów, jednakże w przypadku odwołania wizyty u mnie proszę o wcześniejszą informację. 

* Przy każdej wizycie proszę o punktualność, gdyż często klientki umówione są jedna po drugiej i każda z nich musi być w danym czasie „zrobiona” ;) Dzień przed wysyłam smsa z przypomnieniem o danej wizycie. 

 

informacjeagaogrodniczak