My video

 

INFORMACJE

• WIZYTA W STUDIO - makijaże i fryzury wykonuję u siebie w studio na ul. Wilków Morskich 9, Szczecin (domofonem proszę dzwonić pod Karmelove, potem prosto w podwórko i w lewo) FOTKA studio.jpg

• DOJAZD DO KLIENTKI w dniu ślubu jest możliwy pod warunkiem zorganizowania przez klientkę conajmniej 4-5 chętnych Pań (mama, siostra, świadkowa, babcia…) na pełny wizaż (makijaż+fryzura). Zazwyczaj w takim wypadku od np. 8:00 do godziny błogosławieństwa/ślubu jestem w pełnej dyspozycyjności. Jeśli ślub jest poza Szczecinem, doliczona jest dodatkowa opłata za dojazd. • UMAWIANIE SIĘ - aby umówić się na wizaż, proszę o wiadomość z dokładną datą i orientacyjną godziną wykonania usługi (wykonanie makijażu i fryzury zajmuje 1,5 godz.- 2 godz., makijaż/fryzura 45min - 60min.), z informacją, czy usługa będzie na dojazd, jeśli tak, to proszę o adres oraz ile jeszcze byłoby chętnych osób na wizaż w danym miejscu. Wiadomości proszę wysyłać drogą mailową, czatem facebookowym lub sms. Jeśli nie odbiorę telefonu w danym momencie, proszę o smsa z wyżej podanymi informacjami, oddzwonię w pierwszej możliwej chwili ;) ! osoby, które są chętne na wizaż w 2017r. otrzymają potwierdzenie rezerwacji terminu w grudniu 2016r. mimo wcześniejszego zgłoszenia się

• WIZYTA - MAKIJAŻ: przed wizytą u mnie w studio wskazane jest, aby klientka zadbała żeby brwi były wyregulowane oraz o przygotowanie cery (peeling dzień wcześniej, odpowiednie nawilżenie skóry), proszę o przychodzenie na makijaż bez makijażu, jeśli jest taka możliwość ;).

• FRYZURA: na wykonanie fryzury proszę przyjść z umytymi i suchymi włosami, mycie włosów proszę dostosować do swoich potrzeb, mogą być umyte dzień wcześniej jak i w dniu wykonania fryzury u mnie ;) najważniejsze aby włosy były suche i żeby nie stosować po myciu żadnych odżywek i innych preparatów bez spłukiwania ;)

• MAKIJAŻ/FRYZURA PRÓBNA ŚLUBNA- na próbny wizaż zapraszam do siebie do studia. Można przyjść na wizytę w terminie dogodnym dla klientki, jeśli jestem w danym dniu dyspozycyjna. Najlepiej żeby to był jakiś dzień w tygodniu, zazwyczaj piątki i soboty mam już wcześniej zarezerwowane na wizaże ślubne, w niedziele nie wykonuję prób. Można przyjść pół roku wcześniej, miesiąc, czy 2 tygodnie, ważne żeby przyjść! ;) Z mojego doświadczenia wynika, że najlepszym terminem na próbę będzie dzień przymiarki sukni ślubnej - wtedy całościowo Panna Młoda będzie widziała czy cała stylizacja ślubna ze sobą współgra. ! przy każdej wizycie proszę o punktualność, gdyż często klientki umówione są jedna po drugiej i każda z nich musi być w danym czasie „zrobiona” ;) Dzień przed wysyłam smsa z przypomnieniem o danej wizycie. !

• płatność: proszę o wcześniejsze przygotowanie gotówki, nie ma możliwości płatności kartą. Wystawiam faktury VAT. Panny Młode obowiązuje zaliczka związana z zarezerwowaniem terminu oraz umowa.

 

 

informacjeagaogrodniczak